Novinky

 

4. května 2014

Den prarodičů v naší škole? Proč ne. Pojďme společně vytvořit projekt, kdy pozveme prarodiče do naší výuky. Určitě mají co předat našim dětem. Více se o projektech dočtete v rubrice Rodiče vítáni.

-------------------------

7. prosince 2013

Podívejte se na videoklip ODRAZ V OČÍCH. Vznikl jako poděkování zejména všem rodičům, kteří i v dnešní náročné době, věnují dostatek času a pozornosti svým dětem. Hlavním motivem pro vznik videoklipu byla pro Radga Bangu (se skupinou Gipsy.cz) zpětná vazba z programu Když chceš, tak to dokážeš!. Jak sám uvedl: "Děsí mě, kolik dětí má problematické vztahy v rodině." Uvědomujeme si, že je třeba inspirovat nejen děti, ale i rodiče.

Podrobnější komentář najdete na AZ Rodina

24. října 2012

Zápis z valné hromady OS Patron najdete zde.

10. října 2012

V úterý 16. října proběhne valná hromada OS Patron.

3. května 2012

Další setkání sdružení Patron se bude konat na čtvrtek 10. května od 16.30h. Poté budou následovat třídní schůzky.

2. května 2012

Blíží se konec školního roku a s ním i Zahradní slavnost. Zahájili jsme přípravy této akce. Budeme rádi za každý nápad i pomocnou ruku. Plánujeme také informativní tabule o přípravách Zahradní slavnosti u hlavního vchodu školy a u vchodu do družiny. Zápisy, letáčky a další informace najdete v záložce Zahradní slavnost.
 
10. března 2012

Srdečně vás zveme na další Rodičovskou kavárnu, která se koná již nadcházející čtvrtek 15. března od 17.30hod. Tentokrát je tématem Výuka angličtiny v 1.-3.třídách s novými studijními materiály Cambridge University Press.

2. března 2012

Vážení rodiče a přátelé školy, dovolte, abychom Vás jménem organizačního týmu pozvali na 1. společenské setkání - tentokráte s tématem "Plavba na zaoceánské lodi". Jedná se o společenský večer, nikoli ples, který je organizován s cílem poděkovat především všem dárcům, jež tak velkoryse podpořili v loňském roce naši školu. Tito podporovatelé budou VIP hosty Společenského večera. Více...

26. února 2012

Již zítra, v pondělí 27. února otevřená akce pro rodiče s dětmi PoPoPoPo.

22. ledna 2012

Naše škola získala značku Rodiče vítáni, a tak i vy máte možnost si pravidelně přečíst zpravodaje v naší nové rubrice Rodiče vítáni. Přejeme příjemné čtení při kterém jistě najdete spoustu odpovědí na vaše otázky.

20. ledna 2012

Bulletin - loďPrvní společenský večer rodičů, zaměstnanců a přátel školy se uskuteční v pátek 9.března 2012, který škola pořádá jako poděkování všem svým zaměstnancům, rodičům a podporovatelům.

Mottem večera je " Plavba na zaoceánské lodi". Přízemí školy se tedy na chvíli promění v hlavní palubu s pódiem, na kterém se bude střídat pohodová muzika s humornými divadelními scénkami. V kajutách se bude možno potěšit pohledem na nádherné obrazy, občerstvit se kvalitními víny či se nechat  vyfotit na památku profesionální fotografkou. Lodní restaurace se také bude těšit na Vaši návštěvu. Možná přijde i kouzelník...Všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář či za pouze symbolický poplatek.

Dveře školy se pro Vás všechny otevřou v 19 hodin, hlavní program začne ve 20 hodin.

Zároveň prosíme o pomoc při shánění předmětů do "tiché aukce", která bude součástí večera a jejíž výtěžek bude věnován na předem oznámené konkrétní účely. Předměty je možno předávat paní Pavle Střížové ve vrátnici školy. Předem děkujeme. 
Za organizační výbor: R. Linhová, P. Jelínková, B. Waning, P. Střížová

 

28. prosince 2011

První schůzka sdružení Patron v roce 2012, nikoliv valná hromada, se uskuteční před třídními schůzkami - ve čtvrtek 5.ledna 2012 v 16hodin (pozvánka ke stažení).

19. prosince 2011

Dnešním dnem si můžete možnost si přečíst i stáhnout Stanovy OS Patron.

25. října 2011

Zápis z valné hromady OS Patron najdete v záložce Dokumenty ke stažení.

Zároveň jsou po odsouhlasení valné hromady OS Patron vloženy zásady hospodaření.

 

19. září 2011

Pozvánka Valná hromada OS Patron

Pozvánku na valnou hromadu Občanského sdružení Patron najdete v záložce Dokumenty ke stažení.

 

 

 

 

 

 

 

10. září 2011

Vážení rodiče,
první schůzka zástupců tříd a ostatních členů sdružení rodičů Patron proběhne na začátku října, až po třídních schůzkách. Tato schůzka bude svolána jako valná hromada sdružení Patron a její termín bude ještě upřesněn. Zbylé dvě schůzky v tomto školním roce se budou konat před třídními schůzkami jako obvykle.
Přeji všem úspěšný nový školní rok,
Kateřina Círová

24. června 2011

Už známe program a plánek stanovišť Zahradní slavnosti, podívejte se na co všechno se můžete těšit.

12. června 2011

Facebook - Zahradní slavnost Aktuální dění ohledně Zahradní slavnosti najdete i na Facebooku.

3. června 2011

Na vrátnici školy byl dnes zahájen prodej KUNRATICKÝCH VĚTRNÍKŮ - školního platidla na Zahradní slavnost školy.

31. května 2011

Srdečně Vás všechny zveme do naší 3. Rodičovské kavárny, tentokrát na téma Vzdělávání 21.

30. května 2011

Dne 2. června od 17hod se uskuteční setkání rodičů budoucích prvňáčků s vedením školy v aule ZŠ Kunratice. Této schůzky se účastní i předsedkyně sdružení rodičů PATRON a představí naše rodičovské aktivity na škole. Zároveň předá pozvánku k návštěvě další Rodičovské kavárny na téma rozvoj čtenářství, určené přímo rodičům budoucích prvňáčků. Tato akce se bude konat 22.6.2011.

Stránka

Publikována: 24.10.2012

Naposled upravena: 19.5.2015

Vytvořil(a): Alice Škvárová

Kalendář akcí