Školní kalendáře

Datum 28.10.2023

Školní kalendář 2017

Vážení rodiče a přátelé školy!

Čas běží a s prvními dny roku 2017, Vám představujeme již desátý školní kalendář ZŠ Kunratice, za jehož vytvořením stojí Kateřina Círová, její žáci a Magdalena Beranová.

Tento kalendářní rok je pro naši školu významný tím, že na cestě proměny kunratické školy jsme již 10 let. Cesta proměny školy byla zahájena příchodem nového vedení školy v únoru 2007. To, co ve škole zavádíme, doprovází i sedmiletá podpora projektu „Pomáháme školám k úspěchu“. Vizí projektu jsou školy, které se učí plně rozvíjet každé dítě. Školy, do kterých se těší žáci, učitelé i rodiče. Školy, kde se žáci učí naplno a s radostí. Úspěch našich žáků budujeme tím, že rozvíjíme jejich čtenářskou, informační, badatelskou a matematickou gramotnost.

Grafika na kalendáři je vytvořena z písmen ztvárněných žáky školy.

Abecedu tvoří písmena. Písmena tvoří slovo. Slova tvoří větu. Věty tvoří příběh. Příběh tvoří knihu.

Kalendář vznikl za podpory Spolku PATRON, žáků naší školy, Vás rodičů a dalších podporovatelů školy. Každý žák obdrží dva kalendáře a nás bude velmi těšit, pokud jedním z nich obdaruje někoho blízkého. Doufáme, že Vás školní kalendář potěší, bude Vám zároveň pomocníkem a inspiruje Vás i k další podpoře naší školy. Jsme velice vděční za to, že máte zájem o zpříjemnění a zkvalitnění naší školy a snažíte se o to, aby Vaše děti trávily čas v prostředí, které je pro ně obohacující, motivující. Děkujeme Vám za případnou podporu a pomoc naší škole.
I nadále hledáme prostředky, které by právě dalšímu pedagogickému rozvoji školy dopomohly. Jsme škola aktivní, živá, která se snaží neustále rozvíjet, hledat projekty, s jejichž pomocí těchto cílů můžeme dostáhnout. Poděkování patří také Marketingové společnosti S.E.N.  za pomoc při vydání našeho školního kalendáře.
Prohlédněte si doposud vydané - kliněte ZDE
JUDr. Lýdie Mazurová, předsedkyně Spolku PATRON  Mgr. Ing. Vít Beran, ředitel školy

Spolek PATRON

Předškolní 420/5
148 00 Praha 4 Kunratice
Bankovní účet: KB a.s. Praha Kunratice
- č.ú.: 43-1274900297 / 0100
e-mail: patron@volny.cz
Webová stránka:

Základní škola Kunratice

Předškolní 420/5
148 00 Praha 4 Kunratice
Bankovní účet: PPF banka a.s.
- č.ú.: 2016970000 / 6000
e-mail: skola@zskunratice.cz