RUN and HELP - setkání

Ve čtvrtek 14.12.2017 od 10:00 hodin nastane ten správný čas pro setkání Vás/nás, kteří jste/jsme se stali dárci s těmi, kteří náš dar přijali. Dar se díky Kontu Bariery se dostal k více příjemcům. Přečtěte si poděkování jednoho z nich, Kryštůfka a jeho rodičů.

Konto BARIÉRY oznamuje, že naprostým rekordmanem letošního Run and Help je Základní škola Kunratice. Děti, učitelé, personál a rodiče vyběhali nádherných 190.181,- korun, které pomohou několika dětem s handicapem. Děkujeme všem, kteří se zapojili. Jste / jsme skvělí! Běháme a pomáháme a současně máme Sportovní den 1. 6. 2017. Jaké to bylo. Nahlédněte "okem" fotografů vedení školyosmáků a prvňáků.

Tradice charitativních běhů

Školu v Africe jsme postavili, běhali jsme i s Terry Foxem ...

V roce 2015 jsme v Run and Help vyběhali 152.000 Kč a díky tomu si Péťa s Damiánem mohli pořídit vozík, Adélce jsme přispěli na veterinární vyšetření asistenčního psa a Julince na koupi sluchadel.

A co letos?

Podpoříme čtyřletou holčičku, která běhat nemůže.

Konto Bariéry nám pomohlo vytipovat Boženku.

Boženka

Od jedenácti měsíců života má diagnostikovanou genetickou vadu, při které dochází k postupnému ubývání svalstva.

Boženka potřebuje pro každodenní život mnoho různých pomůcek. Jejich cena je ale vysoká a pojišťovna na ně nepřispívá.

Z výtěžku přispějeme Božence na závěsný stropní systém, který bude dlouho pomáhat s jejím zvedáním, koupáním i rehabilitací.

Run & Help

RUN = svým během přispěješ někomu, kdo   běhat nemůže = HELP

Smyslem je pomoci zjednodušit Božence každodenní činnosti.

Máte známé či kamarády, kteří by také chtěli podpořit Boženku? Ať běží s námi.

Podmínky běhu

Běhá se známé kolečko v parku (třídy pohromadě v určený čas sportovního dne).

Každý běžec má svého sponzora (rodiče, kamaráda,..) a odevzdá sponzorský list do 31.5.2017 na recepci školy.

Po doběhnutí se sečtou kolečka.

Do 7.6.2017 přineste sponzorský dar svým třídním učitelům.

Předání daru Božence a jejím rodičům.

Sportovní den 1. 6. 2017

1.Část – Run & Help

2.Část – sportovní disciplíny na   zahradě ZŠ Kunratice

• Cca 20 disciplín
  • Mezi stanovišti se pohybujte ve trojicích
  • Sportujte fér
  • Dodržujte pravidla slušného chování
  • Hlídejte si svou kartu (zápis výsledků)
  • Rekordmani jednotlivých disciplín budou oceněni
  • Hlídejte si včasný příchod na sraz k Run&Help do parku.