Deváťáci obhajují

Přijměte pozvání na OBHAJOBY magisterských prací žáků devátých tříd, které se budou konat ve středu dne 10. 6. 2015 od 13:00 hodin.

Vážení rodiče,

dne 10. 6. 2015 od 13:00 hodin proběhnou obhajoby magisterských oborových prací vašich dětí.
V minulém školním roce došlo ke změnám v tvorbě a hodnocení oborových prací. Pro každý ročník je stěžejní jiná předmětová oblast. V šestých a sedmých ročnících jsme se zaměřili na formální stránku oborové práce, v osmých ročnících na gramatickou a stylistickou správnost. V devátých ročnících je stěžejní obhajoba a prezentace práce. Hodnocení oborových prací pak bude zahrnuto v těchto předmětech: Informatika (pro 6. a 7. ročníky), Český jazyk (pro 8. ročníky) a Volba povolání (pro 9. ročníky).
Více informací je na školních webových stránkách, v žákovské knížce, případně se můžete obrátit na oborové učitele, třídní učitele či zástupkyni školy Mgr. Jitku Kopáčovou.
Vzhledem k tomu, že snahou naší školy je úspěšné uplatnění našich žáků ve společnosti, přikládáme oborovým pracím a jejich prezentaci velkou váhu. Proto bychom byli rádi, kdybyste svou přítomností na obhajobách své děti podpořili.
Budete mít příležitost je vidět v jiném světle – v roli dozrávající mladé dívky či dospívajícího chlapce, kteří musí u komise prodat to, na co se během oborových dnů připravovali. Poznáte, v čem vaše děti vynikají a jakým směrem by se v budoucnu mohly ubírat. Možná vás překvapí!
Těšíme se na Vaši návštěvu a podporu vašich dětí.
V Praze dne 28. 5. 2015

Za vedení školy Mgr. J. Kopáčová, ZŘ

Seznam žáků´devátých tříd, jejich prací a výsledků obhajoby:

Jméno Příjmení Třída Obor Oboroví učitelé Téma práce Výsledek obhajoby
ELENA ADJEI IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová GEJŠA A JINÉ JAPONSKÉ STYLY MrK.
MARTIN BÁRTA IX. A BOŘIČI MÝTŮ Mgr. Martin Suchánek, Jakub Zvěřina ŘÍMSKÁ MYTOLOGIE obhájil
NATALIA BORNUS IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová PUNK čestné uznání
ZUZANA BRIŠOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová TOUHA PO KRÁSE - DIETY čestné uznání
MARTINA BURŠOVÁ IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková ELÁN MrK.
ADÉLA ČERNÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová BULIMIE MrK.
VÁCLAV ČERNÝ IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová BARCELONA MrK.
TADEÁŠ DANĚK IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková SLOVENŠTÍ SPORTOVCI čestné uznání
KRISTIÁN DRDA IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová LAS VEGAS MrK.
SEBASTIAN FAIX IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková MIRO ŽBIRKA čestné uznání
BARBORA FAZEKASOVÁ IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková POHOŘÍ SLOVENSKA čestné uznání
SIMONA FLORIÁNOVÁ IX. A KNIHA VE FILMU Mgr. Pavlína Rosická, Mgr. Markéta Nováková  xxx neodevzdal
MICHAELA HAUNEROVÁ IX. B PŘÍPRAVA ŠAMPIONA Mgr. Martin Skýva, Mgr. Jana Kerzelová MOJE POKROKY V BASKETBALE MrK.
GABRIELA HEMROVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová MICHAEL JACKSON čestné uznání
FILIP HOVORKA IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová BERLÍN čestné uznání
LUKÁŠ HUBKA IX. B STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová PRŮVODCE PO MIAMI MrK.
KATEŘINA JÁRKOVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová 20. STOLETÍ, ANEB DOBA NEJVĚTŠÍHO MÓDNÍHO ROZKVĚTU čestné uznání
ADÉLA JINDROVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová EMO STYLE čestné uznání
TEREZA JIRÁNKOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová MARYLIN MONROE čestné uznání
KARLA JONÁŠOVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová AUDREY HEPBURN čestné uznání
IZABELA KALINOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová PAUL GAUGIN MrK.
ZUZANA KAŠPAROVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová OBEZITA obhájil
JAN KERZEL IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA NA SLOVENSKU MrK.
DOMINIKA KLIMENTOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová HISTORIE KOSMETIKY, KŮŽE A HYGIENY obhájil
MAREK KLYMPUŠ IX. A PROFÍCI Mgr. Martina Macháčková, Mgr. Věra Nedvědová PABLO PICASSO čestné uznání
LUKÁŠ KOUCKÝ IX. B PŘÍPRAVA ŠAMPIONA Mgr. Martin Skýva, Mgr. Jana Kerzelová FLORBAL: TRÉNINK MLÁDEŽE MrK.
JINDŘICH LACINA IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková KONTRAFAKT čestné uznání
ONDŘEJ LITERA IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová LIBEREC čestné uznání
JAKUB MACÍK IX. A PROFÍCI Mgr. Martina Macháčková, Mgr. Věra Nedvědová SALVADOR DALÍ čestné uznání
DALIBOR MATOUŠEK IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová PITTSBURGH čestné uznání
ŠTĚPÁN MOUČKA IX. B PRAHA ZMIZELÁ Mgr. Michal Střítezský, Mgr. Jan Mazůrek ZRUŠENÉ TRAMVAJOVÉ SPOJE MrK.
NOEMI MUGRAUEROVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová ANOREXIE čestné uznání
LINDA NGUYEN IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová KOREJSKÉ TRADIČNÍ ŠATY: HANBOK MrK.
THU GIANG NGUYEN IX. B KNIHA VE FILMU Mgr. Pavlína Rosická, Mgr. Markéta Nováková FULLMETAL ALCHEMIST MrK.
BARBORA NOCAROVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová MÓDA NYNĚJŠÍCH SUBKULTUR MrK.
KRISTÝNA NOVOTNÁ IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková SLOVENSKO čestné uznání
VOJTĚCH PLAČEK IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková SLOVENSKO A HOKEJ MrK.
ADÉLA PROCHÁZKOVÁ IX. A KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová ALŽBĚTA PROCHÁZKOVÁ MrK.
LUCIE ROGOZOVÁ IX. B KRÁSA V PROMĚNÁCH ČASU Mgr. Hana Růžičková, Dis. Kateřina Círová COCO CHANEL MrK.
KAREL SCHNEIDER IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková FOTBALISTÉ OD VEDLE MrK.
DENISA SKLENÁŘOVÁ IX. A KNIHA VE FILMU Mgr. Pavlína Rosická, Mgr. Markéta Nováková FORREST GUMP: NA PLÁTNĚ A MEZI ŘÁDKY MrK.
ALEŠ TRAN VAN DUE IX. A SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková MARTIN ŠKRTĚL A JEHO CESTA ZA SVĚTOVÝM FOTBALEM čestné uznání
BRIGITA TURECKÁ IX. B SLOVENSKO - SOUSEDÉ ODVEDLE Mgr. Eva Hilčerová, Karolína Čiháková VODNÍ PŘEHRADY A JEZERA NA SLOVENSKU čestné uznání
MATĚJ VANĚK IX. B STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová MORAVA MrK.
NIKOLAS VICARI IX. A STOPAŘŮV PRŮVODCE ANEB JAK NEUVÁZNOUT PhDr. Petra Wernischová, Bc. Jana Rubešová BLÍZKÝ VÝCHOD MrK.
SIMONA ZELENKOVÁ IX. A PROFÍCI Mgr. Věra Nedvědová, Mgr. Martina Macháčková JIŘÍ TRNKA MrK.
TOMÁŠ ŽOGLIK IX. A BOŘIČI MÝTŮ Mgr. Martin Suchánek, Jakub Zvěřina ŘECKÁ MYTOLOGIE obhájil

Příspěvek

Publikován: 8.6.2015

Naposled upraven: 21.9.2015

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí