Druhý společný výjezd ŠEPTů a Mediálků

Datum 14.1.2017
Druhý společný výjezd ŠEPTů a Mediálků

Po říjnovém výjezdu na jih do Sedlčan a Chraštic je tu pražský „VÝJEZD – NEVÝJEZD“ v termínu od 2. do 3. prosince 2016. Pojďte nám pomoci měnit naší školu.

201623

Druhé společné výjezdní zasedání Ekoparlamentu a volených zástupců tříd do školního parlamentu.
Přihláška ke stažení ZDE

Program: hry, sebepoznání sama sebe a práce na vybudování funkčního školního parlamentu. V pátek program v klubovně. V sobotu budeme pracovat na školních tématech.

Ekoparlamentu a volení zástupci tříd do školního parlamentu

Anna Rambousková, Vít Beran, Helena Staňková, Kateřina Matoušová

2. - 3. PROSINEC 2016 Cena:
200 Kč

ŠKOLNÍ EKOPARLAMENT (ŠEPT1 - "Horní komora") již zahájil svou pravidelnou činnost ve školním roce 2016/2017 od čtvrtka 8. září 2016. Pravidelné schůzky ŠEPT1 a MEDIÁLKŮ jsou ve čtvrtek odpoledne.
VOLENÍ ZÁSTUPCI TŘÍD - PŘEDSEDOVÉ, JEJICH ZÁSTUPCI ČI TŘÍDOU ZVOLENÍ ČI JMENOVANÍ ZÁSTUPCI TŘÍDY PRO SPOLUPRÁCI S PARLAMENTEM (ŠEPT2 - "Dolní komora") se schází v někdy v pondělí ráno, jindy po skupinách v různé dny dle dohody a výjezdech ŠKOLNÍHO PARLAMENTU (ŠEPT1 + ŠEPT2 + MEDIÁLCI).

Odjezd - neodjezd a sraz: pátek 2. prosince 2016 v 16,00 hodin. Sraz na recepci školy.
Příjezd - nepříjezd: sobota 3. prosince 2016 kolem 15:00 hodiny před školou. Dítě musí převzít zákonný zástupce dítěte!

Bližší informace u Kateřiny Matoušové nebo Víta Berana. Na výjezdu dále budou dle programu přítomni: Anna Rambousková, Helena Staňková, a Marek Pilař.

Cena: 200,- Kč, úhrada společně v pátek 2. prosince 2016 na srazu; Specifický symbol: 201623. Akce je podpořena projetem „Pomáháme školám k úspěchu“.

Vyplněnou přihlášku odevzdejte do kanceláře školy nebo slečně učitelce Kateřině Matoušové nebo na čtvrtečním odpoledním setkání ŠEPTU dne 1.12.2016.

Ubytování: ve vlastním spacáku

Program: hry, sebepoznání sama sebe a práce na vybudování funkčního školního parlamentu. V pátek program v klubovně. V sobotu budeme pracovat na školních tématech.
Pozor: před odjezdem děti odevzdají (pokud již tak neučinily):
– přihlášku
– léky, které děti užívají – popsané a podepsané
– pokud děti potřebují, tak KINEDRYL (i na cestu zpět)

Stravování: Páteční večeře bude opět „pirátskou hostinou“ složenou z lahůdek, které si každý přiveze s sebou. Sobotní snídani a oběd si připravíme sami a je v ceně akce.

Přiměřené kapesné!
Psací potřeby!

Telefonní kontakt: 724370813 (pouze v případě nutnosti)

S sebou:
Oblečení dle uvážení – budeme ve škole, ale dle možnosti i na hřišti a možná i ve sportovní hale.
Všichni ŠÁTEK a baterku.
Venkovní i vnitřní sportovní oblečení a obutí. Ve škole se přezouváme.
Hygienické potřeby, ručník či osušku
Spací pytel, karimatku, láhev na pití, hrníček a lžíci.

Věříme, že se zúčastníte všichni!