Třetí společný výjezd ŠEPTů a Mediálků

Datum 11.2.2017
Třetí společný výjezd ŠEPTů a Mediálků

Z důvodu onemocnění vedoucích a menšího zájmu dětí se akce přesouvá. Termín a průběh bude upřesněn.

Máme volná místa a proto zveme i další zájemce ze čtvrtých až devátých tříd a případně i další dospěláky na lyžovačku do Krkonoš v termínu od 10. do 12. února 2017. POJEĎTE ZA SNĚHEM! STÁLE SE JEŠTĚ MŮŽETE PŘIHLAŠOVAT do STŘEDY 8. ÚNORA 2017!!! Přednost mají ti, co se přihlásí dříve ;-). Přihláška ke stažení ZDE

V termínu od 10.do 12. února 2017 bude třetí výjezd Ekoparlamentu ("Horní komory") a volených zástupců tříd ("Dolní komory"). V prosinci jsme se domlouvali, že zimní výjezd bude spojený s lyžováním, bobováním, koulováním … a proto jedeme do Krkonoš (Dolní Dvůr penzion Mlynářka a skiareál Herlíkovice).

Pro koho je akce určena: Pro ŠKOLNÍ EKOPARLAMENT (ŠEPT1 - "Horní komora") a MEDIÁLKŮ a VOLENÉ ZÁSTUPCE TŘÍD - PŘEDSEDY, JEJICH ZÁSTUPCE ČI TŘÍDOU ZVOLENÉ ČI JMENOVANÉ ZÁSTUPCE TŘÍDY PRO SPOLUPRÁCI S PARLAMENTEM (ŠEPT2 - "Dolní komora") za doprovodu Heleny Staňkové, Kateřiny Matoušové, Anny Rambouskové a Víta Berana. Telefonní kontakt: 724370813 (pouze v případě nutnosti)

Odjezd: pátek 10. února 2017 v 7,30 hodin z parkoviště školy, ulice Za Parkem
Příjezd: neděle 12. února 2017 kolem 19:00 hodin (odjezd z Krkonoš po lyžování kolem 16:00 hodiny) na parkoviště školy, ulice Za Parkem – telefonicky upřesníme příjezd. Dítě musí převzít zákonný zástupce dítěte!

Cena: 1200,- Kč – ubytování, plná penze, doprava + lyžaři cca 700 až 900 Kč na skipasy. Úhrada společně s odevzdáním přihlášky do STŘEDY 1. ÚNORA 2017; Specifický symbol: 201708

Akci zaplaťte bezhotovostně na účet školy - Bankovní účet ZŠ Kunratice: PPF - č.ú.: 2016970000/6000, jako variabilní symbol použijte přidělené číslo žáka, jako specifický symbol uveďte číslo akce: 201708. Akce je podpořena projetem „Pomáháme školám k úspěchu“.

Přihláška ke stažení ZDE

Ubytování: v chatě Mlynářka Dolní Dvůr
Program: lyžování (skiareál Herlíkovice), bobování, turistika, koulování, hry, … Ekotým – příprava školy na ekoaudit – projekt EKOŠKOLA. Ostatní parlamentníci – problematika „učení“ a další školní témata.

Pozor: před odjezdem děti odevzdají:
(pokud již tak neučinily)
– průkaz pojištěnce ZP (stačí kopie)
– posudek zdravotní způsobilosti
– prohlášení zákonného zástupce („bezinfekčnost“)
odevzdáte v den odjezdu
– léky, které děti užívají – popsané a podepsané
– pokud děti potřebují, tak KINEDRYL (i na cestu zpět)
Stravování: společné – objednána plné penze.
Přiměřené kapesné!
Psací potřeby!
S sebou - VÝSTROJ A VÝZBROJ:
Helma (povinná pro všechny lyžaře a snowboardisty), lyžařské brýle, lyže sjezdové s bezpečnostním vázáním a lyžařskou brzdou - seřízené ze servisu (potvrzení vybereme před odjezdem), hole s poutky a talířky, lyžařské boty sjezdové – pevné, pohodlné. Lyže musí být dobře svázány – v pevném obalu. Snowboard mohou mít s sebou pouze zdatní jezdci, kteří běžně stíhají jezdit s lyžaři. Doporučujeme i chránič páteře.
Cestovní tašku nebo krosnu, malý batůžek na výlety. Jedeme v lyžařském – rovnou jedeme lyžovat a sněhovat. Co si s sebou vezmete dobře zabalte - cestovní taška nebo krosna a malý batůžek. Jedeme v lyžařském a boty na lyžování by bylo dobře nechat na vrchu.
Obuv: Kožená turistická - pohorky nebo sněhule, přezutí do budovy.
Oblečení: Zimní lyžařská bunda nebo kombinéza (teplá, dovolující pohodlný pohyb, s kapucí), oteplovačky; oblečení na lyže či sníh, dvě čepice a dvoje zimní rukavice, bavlněný šátek, vhodné je funkční prádlo, rolák nebo teplou mikinu, punčocháče nebo dlouhé spodky, ponožky slabé a vlněné nebo bavlněné sportovní podkolenky, převlečení do chaty, pyžamo, spodní prádlo … ručník, hygienické potřeby, lékařská vazelína nebo krém na opalování – bez vody!!!!